http://dunyaninsarkisi.blogspot.com/

in

Birkaç gündür düşünüyordum. Müziği çok seviyorum ve fırsat buldukça da değişik sesler (benim için yani, bilmediğim, dinlemediğim) arıyorum. Genellikle dünya müziği diyebileceğim şekilde her dilden ve her tondan iyi müziği de dinliyorum. Buraya sürekli müzik eklemekle de pek doğru bir şey yapmıyorum. Bu nedenle de sadece müziğe ayırabileceğim ve rahat rahat at koşturabileceğim bir alan olsun diye bu blog sayfayı açtım. En azından türüne, diline göre sınıflandırma imkânı da olacak böylelikle... Ayrıca dinlediğim kişinin kim olduğu, ne yaptığı da ilgilendiriyor beni. Bu nedenle mümkün olduğu kadar bilgi de eklemeyi düşünüyorum.

http://dunyaninsarkisi.blogspot.com/

Yorumlar

müzik

Merhaba Sevgili Derya,
Bu sayfayı açmakla iyi etmişssin... Gerçekten de burası geniş bir alan. Müzük dedin ya ben aklımın çalınmaması için müzik dinlerim. Aklımı koruyan bu evrensel şeye çok düşkünümdür bende. Sana bu konuda yardımcı olabilirim. Hani demişssin ya değişik sesler...

Sevgiler

Hüsniye

Yorum izleme seçenekleri

Yorumların gösteriminde tercih ettiğiniz şekli seçerek değişiklikleri etkinleştirmek için "Ayarları kaydet"i tıklayınız.

Yeni yorum gönder

Back to top